Týden se Sociální agenturou

V letošním roce Sociální agentura slaví 20 let své bohaté a úspěšné činnosti. Důstojně oslavit kulaté narozeniny se všemi, kteří s námi spolupracují nebo nás podporují, není především v této době jednoduché. Přicházíme tedy s jednoduchým konceptem, který nese název „Týden se Sociální agenturou“. V období od 13. – 17. září 2021 jsme pro vás připravili diskusní semináře, workshopy, ukázkové kurzy, hudební vystoupení nebo neformální setkání pod vedením jednotlivých úseků naší organizace. Pevně věříme, že každý si přijde na své podle svého zaměření a zájmu.

V úterý 14. září a ve středu 15. září vždy od 14.00 do 16.00 budete mít možnost nahlédnout na úsek pracovní rehabilitace. Plánujeme neformální setkání s klienty, kteří aktuálně využívají služby v rámci realizovaných projektů pracovní rehabilitace, od úvodního motivačního a vzdělávacího programu přes poradenství, rekvalifikace, přípravu k práci až po zprostředkování zaměstnání, nebo kteří již úspěšně nastoupili. Oslovili jsme i několik spolupracujících zaměstnavatelů. Pozvání přijali dva zaměstnavatelé spolu se svými zaměstnanci, kteří naše projektové aktivity absolvovali.

Setkání proběhne v neformálním duchu a jeho cílem je společné krátké zastavení a sdílení toho, co nás – pracovní konzultantky, naše klienty a zaměstnavatele spojuje. Rády bychom blíže představily, co děláme a o co usilujeme, co je naším posláním. Jak se nám v naší činnosti daří, nejen v číslech, ale i jakou zpětnou vazbu dostáváme od našich klientů a zaměstnavatelů. Chtěly bychom nabídnout prostor pro vaše dotazy, zkušenosti, diskusi, náměty, jak bychom mohli spolupráci dále posouvat a vylepšovat. Úterní setkání proběhne na teplické pobočce Sociální agentury ve Školní ulici, středeční setkání plánujeme v Ústí v prostorech nově otevřeného Centra sociální rehabilitace v Železničářské ulici.

Ve středu 15.9. pořádáme slavnostní otevření Centra sociálních služeb v Železničářské ulici, kam jsou pozvaní všichni naši spolupracovníci a podporovatelé.

Těšíme se na všechny pozvané hosty!

 

0 KOMENTÁŘŮ

Napište komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Neváhejte nám napsat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.