I v této složitejší době se nám podařilo umístit naše klienty na trh práce

I přesto, že epidemie spojená s onemocněním Covid-19 zasáhla trh práce s řadou zaměstnavatelů, podařilo se nám umístit na volné pozici celkem 4 klienty z projektu Lávka. Nástupy do práce se uskutečnily na pozicích strážný, obsluha veřejné prádelny a úklidu. V současné době 3 klienti na pozicích dále pracují a jsou dle jejich zpráv velice spokojeni.

Zároveň jsme měli možnost řadě klientům nabídnout pracovní trénink v naší organizaci Sociální agentura a také u spolupracujícího zaměstnavatele Žatecké lahůdky v restauraci Savana v ZOO Ústí nad Labem. Pracovní tréninky jsou stále přínosnou aktivitou, kde klient mají možnost vyzkoušet si konkrétní práci, hledat své možnosti, ověřit si dovednosti a naučit se i něco nového. V Sociální agentuře to byla pozice úklidu, recepce, pomocné administrativní práce. U zmíněného zaměstnavatele proběhl trénink na pomocné práce v kuchyni.

Pevně věříme, že se nám bude dařit i v dalších měsících a klienti najdou své pracovní uplatnění.

V případě zájmu vstupu do projektu Opera a dalších dotazů neváhejte kontaktovat osobní poradkyni Mgr. Zuzanu Bartošovou na telefonním čísle 724 266 825.

Těšíme se na spolupráci!

0 KOMENTÁŘŮ

Napište komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Neváhejte nám napsat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *