Samostatný/á účetní

ID: 017
Pracovní pozice: Samostatný/á účetní
Typ úvazku: 6h/denně
Město: Lovosice
Vzdělání: střední vzdělání s maturitní zkouškou (ekonomický směr)
Vhodné pro: OZP OZZ

Datum zveřejnění/aktualizace: 01.09.2021

Popis pracovní pozice:

  • zajištění ucelené části účetního systému organizace
  • provádění účetních operací na jednotlivých účtech nebo skupinách účtů
  • provádění účetních zápisů jednotlivých položek
  • zajištění fakturace v organizaci
  • shromažďování a kontrola náležitostí účetních dokladů
  • zajištění agendy některých daní
  • provádění dokladové inventury a pořizování inventurních soupisů
  • zpracování účetních dokladů pro automatické zpracování dokladů
  • zajištění inventarizace majetku a závazků
  • zakládání dokladů

Požadujeme:

  • PC dovednosti – Internet, Microsoft Office, Form studio, účetní program Pohoda, MRP-KS, Money S3
  • samostatnost
  • komunikativnost
  • flexibilitu
  • kreativitu
  • reprezentativnost
  • manuální zručnost
  • 3 roky praxe v oboru účetnictví
  • znalost účetních předpisů a daňové problematiky
  • výhodou ŘP skup. B

Nabízíme:

  • práci na jednosměnný provoz, zkrácená pracovní doba
  • kolektiv cca 14 lidí
  • možnost zaučení
  • možnost přestávky mimo stanovenou dobu
  • nástup možný ihned

Ucházet se o tuto pozici

Povolené typy: .pdf, .doc, .docx