Pomocná síla v kuchyni

ID: 006
Pracovní pozice: Pomocná síla v kuchyni
Typ úvazku: 8h/denně
Město: Ústí nad Labem
Vzdělání: střední vzdělání s výučním listem
Vhodné pro: OZP OZZ

Datum zveřejnění/aktualizace: 02.09.2021

Popis pracovní pozice:

  • příprava surovin pro hlavního kuchaře – nejčastěji se jedná o očištění zeleniny, krájení potřebných věcí, loupání brambor a přípravy všech příloh k hlavním jídlům
  • úklid skladu, lednice a svého pracovního místa

Požadujeme:

  • samostatnost
  • komunikativnost
  • manuální zručnost
  • reprezentativnost
  • počítačové dovednosti – Word, Excel, Internet
  • výhodou řidičský průkaz sk. B
  • výhodou praxe na obdobné pracovní pozici (gastronomie)

Nabízíme:

  • práci na jednosměnný provoz, pracovní doba 7:00 – 16:00 hod.
  • kolektiv 3 pracovníků
  • pracovní oblečení
  • dle domluvy odměny a prémie
  • bezbariérový přístup
  • možnost zaučení a odpočinku mimo stanovenou přestávku
  • nástup možný dle domluvy

Ucházet se o tuto pozici

Povolené typy: .pdf, .doc, .docx