Operátor/ka výroby nápojů

ID: 016
Typ úvazku: 20h/týdně
Město: Ústí nad Labem
Vzdělání: základní
Vhodné pro: OZP OZZ

Datum zveřejnění/aktualizace: 28.11. 2023

Popis pracovní pozice:

  • manuální pracovní činnost převážně související s provozem, obsluhou a údržbou celého potravinářského provozu (moštárna, lahvování, etiketování, zátkování, filtrování, úklid atd.)
  • práce s ovocem – mytí ovoce, zpracování ovoce
  • úklid prostoru a okolí haly
  • případně rozvoz výrobků po zákaznících atd.

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • samostatnost
  • flexibilitu – výhodou
  • řidičský průkaz sk. B – výhodou
  • možnost pracovat v chladnějším prostředí

Nabízíme:

  • práci na jednosměnný provoz (pracovní doba 8:00 – 16:00 hod. – pružná dle provozních potřeb)
  • možnost zaučení
  • možnost odpočinku mimo stanovenou přestávku
  • práci samostatnou, ale i v týmu
  • psychicky nenáročnou práci (fyzicky náročnou práci)
  • bezbariérový přístup na pracoviště
  • nástup možný ihned

Ucházet se o tuto pozici

Povolené typy: .pdf, .doc, .docx