SLUŽBY PRO ZAMĚSTNAVATELE:

  • vyhledávání zaměstnanců na uvolněná nebo nově vytvořená pracovní místa
  • poradenství při úpravě pracoviště, aby odpovídalo potřebám lidí se zdravotním postižením
  • poradenství ohledně možných dotací na pracovní místo
  • po uzavření pracovního poměru s naším klientem/klientkou podpora při případných vzniklých obtížných situací tak, aby nemusel být pracovní poměr předčasně ukončen

Služby jsou zpoplatněné. Za zprostředkování vhodného zaměstnance účtujeme provizi. Bližší informace jsou uvedeny v písemné smlouvě, která je k nahlédnutí níže. Provize může být fakturována jako služba nebo poskytnuta formou daru pro neziskovou organizaci. Pro bližší informace kontaktujte pracovní konzultantky nebo vedení organizace.

Pokud se domluvíme na spolupráci v rámci projektů pracovní rehabilitace, které přispívají na úhradu nákladů spojených se zprostředkováním zaměstnání, jsou služby pro zaměstnavatele poskytovány zdarma.

Aktuálně se jedná o podporu žen a mužů se všemi typy zdravotního postižení v projektu LÁVKA.  Bližší informace v aktualitách nebo u pracovních konzultantek.

 

SMLOUVA KE STAŽENÍ ZDE

INFORMACE O VÝHODÁCH ZAMĚSTNÁVÁNÍ OZP KE STAŽENÍ ZDE

 

DALŠÍ PODPORA PRO ZAMĚSTNAVATELE

Řešíte starosti se zaměstnanci, kteří mají velké dluhy, exekuce, insolvenci? I toto je oblast, kde si můžeme být užiteční. Nabízíme "servis" pro zaměstnavatele, aby tato problematika Vaši firmu zatížila co nejméně.

Zaměstnancům umíme poskytnout poradenství v dluhové problematice, sociálně právní problematice, podporu při nadměrném stresu apod. Vše se dá domluvit jako součást benefitního systému, který ve své firmě máte. Pro detailní informace můžete kontaktovat vedení organizace na těchto kontaktech.


Tisknout stránku