SLUŽBY PRO ZAMĚSTNAVATELE

Pracovní rehabilitace je zaměřena na podporu žen a mužů s různými druhy zdravotního postižení a na podporu zaměstnavatelů při zaměstnávání osob se zdravotním postižením. V současné době pro zaměstnavatele poskytujeme služby v rámci aktuálních projektů - LÁVKA, LÁVKA II a OPERA. Zmíněné projekty jsou hrazeny z Evropského sociálního fondu a díky tomu jsou veškeré služby pro zaměstnavatele zdarma.

Stručný popis služeb:

  • vyhledávání zaměstnanců na uvolněná nebo nově vytvořená pracovní místa
  • poradenství při úpravě pracoviště, aby odpovídalo potřebám lidí se zdravotním postižením
  • poradenství ohledně možných dotací na pracovní místo
  • po uzavření pracovního poměru s naším klientem/klientkou podpora při případných vzniklých obtížných situací tak, aby nemusel být pracovní poměr předčasně ukončen

Bližší informace v aktualitách nebo u pracovních konzultantek.

Pokud nejsou služby poskytované v rámci projektů pracovní rehabilitace, jsou zpoplatněné. Za zprostředkování vhodného zaměstnance účtujeme provizi. Bližší informace jsou uvedeny v písemné smlouvě, která je k nahlédnutí níže. Provize může být fakturována jako služba nebo poskytnuta formou daru pro neziskovou organizaci. Pro bližší informace kontaktujte pracovní konzultantky nebo vedení organizace.

INFORMACE O VÝHODÁCH ZAMĚSTNÁVÁNÍ OZP KE STAŽENÍ ZDE

SMLOUVA K PROVIZI KE STAŽENÍ ZDE

 

DALŠÍ PODPORA PRO ZAMĚSTNAVATELE

Řešíte starosti se zaměstnanci, kteří mají velké dluhy, exekuce, insolvenci? I toto je oblast, kde si můžeme být užiteční. Nabízíme "servis" pro zaměstnavatele, aby tato problematika Vaši firmu zatížila co nejméně.

Zaměstnancům umíme poskytnout poradenství v dluhové problematice, sociálně právní problematice, podporu při nadměrném stresu apod. Vše se dá domluvit jako součást benefitního systému, který ve své firmě máte. Pro detailní informace můžete kontaktovat vedení organizace na těchto kontaktech.


Tisknout stránku